Franchise


TÜRKİYENİN İLK KUMPİRCİSİ TARİHİ ORTAKÖY KUMPİRCİSİ, SİZLERE GÜÇLÜ BİR MARKA, ZENGİN BİR KONSEPT VE PROFESYONEL BİR SİSTEM SUNUYOR, EŞŞİZ LEZZETLERİ İLE YATIRIMCISINA HER TÜRLÜ DESTEĞİ VEREN TARİHİ ORTAKÖY KUMPİRCİSİ’NİN FRANCHİSE AĞINA KATILMAK İÇİN AŞAĞIDA YAZILANLARI TAM OLARAK OKUDUKTAN SONRA BİZİMLE İRTİBATA GEÇİNİZ.

Türkiyede kumpir, bilinen, sevilen ve tercih edilen bir ürün olmasına rağmen bölgesel olarak İstanbulu veya tüm Türkiyeyi ele aldığımızda, çok yaygın değildir, bütün semtlerde, dönerciler, hamburgerciler, pizzacılar ve benzer restorantlar mevcuttur fakat kumpir heryerde yoktur.

Sektörde hala kumpir ve waffle alanında büyük bir açık vardır, buda bizim işletmecilerimiz için büyük bir fırsattır.

 

TARİHİ ORTAKÖY KUMPİRCİSİNDEN BAYİLİK ALMA AVANTAJLARI

 

TÜRKİYENİN İLK KUMPİRCİSİ

1991 yılında Beşiktaş Ortaköyde Türk halkını kumpirle tanıştırdık ve yeni bir sektöre öncülük ettik.

 

KAZANDIRAN BİR İŞ MODELİ

Düşük açılış maliyetleri ile başarısını kanıtlamış bir iş modeline sahip olmanızı sağlıyoruz ve en kaliteli malzemeleri en uygun fiyatlardan sizlere sunuyoruz.

 

YATIRIMINIZIN JET HIZINDA GERİ DÖNÜŞ SÜRESİ (PAYBACK PERİOD)

Franchise almak için bize ödediğiniz toplam yatırımınız dört ila beş ay arasında size net kar olarak geri döner.

 

GURME LEZZETLER

Tarihi Ortkaköy Kumpircisi, yılların vermiş olduğu tecrübe ile kurulduğu günden bugüne kadar, lezzet, hijyen ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olup herzaman en kaliteli gıda malzemelerini kullanmıştır, ayrıca pastırma, ton balığı, et döner, füme et, somon füme ve ahtapot gibi ekstra seçeneklerle de kumpire çağ atlatmıştır.

 

PERSONEL EĞİTİM DESTEĞİ 

Franchise sözleşmemiz imzalandıktan sonra ortalama 25 iş günü içinde dükkanın açılış hazırlığı tamamlanmış olur. Operasyon ekibi tarafından kontrol edilip açılmaya hazır olan dükkan, destek ekibimiz ile beraber açılır ve satışa başlar, destek ekibimiz sizlere restoran içi süreçlerimizi, kalite standartlarımızı ve yönetim şeklimizi tam olarak öğretirler.

 

HERZAMAN YANINIZDAYIZ

Dükkanınızın açılışı ile birlikte sizin şubenizle ilgili tüm süreçleri takip edip sistemin sorunsuz işlemesini sağlıyoruz ve 7/24 destek veriyoruz.

 

REKLAM DESTEĞİ

Gazetelerde, dergilerde, billboardlarda, sosyal medyada ve ulusal televizyon kanallarında sık sık reklamlarımız yayınlanıyor, buda marka bilinilirliğine katkı sağlamaktadır.

 

SIKÇA SORULAN SORULAR

 

--NERDEN BAŞLAMALIYIM ?

Bu işi yapmaya karar verdiğiniz andan itibaren, bulunduğunuz lokasyonda bir dükkan bulmanız gerekmektedir, bulduğunuz dükkanın fotoğraflarını ve adresini 0 553 870 33 33 numaralı hattımıza gönderiyorsunuz, gerekli fotograflari ve adresi bize gonderdikten sonra franchise yetkilisi arkadaşlarımız detaylı bilgilendirme için sizlerle irtibata geçiyor.

--YER ŞEÇİMİ NASIL OLMALI ?

Yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu bölgeler, alışveriş merkezleri, sinema, okul, dershane yakınları, gıda sektörüne uygun bölgeler, dükkan açılacak mekanda aranan özellikler arasındadır. Dükkan açılacak lokasyon TARİHİ ORTAKÖY KUMPİRCİSİ yetkilileri tarafından onaylanmasının akabinde kiralanır. 

 

--GIDA SEKTÖRÜNDE TECRÜBEM YOK, TECRÜBE GEREKLİMİ?

Bizim işimiz tamamiyle sisteme dayalıdır, açılış ekibimizden gerekli eğitimleri aldıktan sonra sistemi sorunsuz bir şekilde yönetebilirsiniz.

 

--EĞİTİM NEREDE OLACAK ?

Dükkanınız açılışa hazır olduğunda bulunduğunuz lokasyona açılış ekibimiz gelmektedir ve açılışı beraber yaparak dört gün boyunca beraber çalışırsınız, o süreçte size ve calışacak personellerinize detaylı bir eğitim verilir.

--DÜKKANDA HAVALANDIRMA SİSTEMİNE(BACA-DAVLUMBAZ, VB) İHTİYAÇ VARMI ?

Dükkanlarımızda kullandığımız kumpir fırını karbon filtrelidir, ızgara, ocak ve benzeri bir ekipman kullanmadığımız için dükkanda havalandırma sistemine veya baca sistemine kesinlikle ihtiyacınız  yoktur.

 

--KAÇ METREKARE BİR DÜKKAN LAZIM ?

Minimum 25 m2 ile 250 m2 arasında olması gerekmektedir.

 

--DEKORASYON VE TADİLAT NASIL OLACAK NE KADAR TUTAR ?

 

İstanbul içi verilen bayiliklerde dilerseniz tadilat ve dekorasyonu ekibimiz anahtar teslim yapapabilmektedir ya da dükkanınızın konsepti için gerekli olan mimari projeyi size ücretsiz olarak sunabiliriz, sizde boya ustası, fayans ustası, alçıpan ustası ve elektrik ustası, bulup projeyi uygulatabilirsiniz, arada içmimar ya da dekorasyon firması olmadığı için çok düşük maliyetlerle dekorasyon ve tadilatınızı bitirebilirsiniz. İstanbul dışı verilen bayiliklerde ise tadilat ve dekorasyon konusunda size boya kodlarımızı ve kullandığımız ışıkların marka ve modellerini iletiyoruz, 2 konseptimiz var 1.si duvarlarınızın belirli bölümlerine dekoratif tuğla döşeniyor, aralarına alçıpan nişler uygulanıyor üstleri boyanıyor, tavana gün ışığı spotlar takılıyor. 2.si boya badana uygulanıyor ve alçıpan yapılıyor, tavana gün ışığı spotlar uygulanıyor. Her iki konseptide çok uygun maliyetlerle uygulatabilirsiniz, dükkanınızın konsepti için gerekli olan mimari projeyi size ücretsiz olarak sunuyoruz, sizde bulunduğunuz ilde boya ustası, fayans ustası, alçıpan ustası ve elektrik ustası, bulup projeyi uygulatabilirsiniz, arada içmimar ya da dekorasyon firması olmadığı için çok düşük maliyetlerle dekorasyon ve tadilatınızı bitirebilirsiniz.

 

--DEMİRBAŞLAR VE EKİPMANLAR BİZE NASIL ULAŞIR ?

Franchise sözleşmemiz imzalandıktan sonra maksimum 25 gün içersinde bütün demirbaş ve ekipmanlarınız size ambar-nakliye ile ulaşıyor, nakliye ücretleri alıcıya aittir.

 

--KARGO VE NAKLİYE ÜCRETLERİ TOPLAM NE KADAR TUTAR ?

Bulunduğunuz lokasyonun İstanbula olan uzaklığına bağlı olarak bütün demirbaşlar dahil Türkiyenin en uzak noktasına maksimum 2000 TL tutar.

 

--GIDALAR VE AMBALAJLAR BİZE NASIL ULAŞIR ? 

İstanbul içi verilen bayiliklerde tüm gıda malzemeleri kendi araçlarımız ile sizlere ulaştırılmaktadır, İstanbul dışı verilen bayiliklerde ise kumpir-waffle malzemeleri ve logolu ambalaj malzemeleri bir gün öncesinden sipariş verdiğiniz takdirde kargoya verilir, size kargo aracılığıyla ulaştırılır, tereyağı, kaşar peyniri ve sosiste ise ülke genelinde PINAR firmasıyla anlaşmamız olduğundan dolayı tereyağı, kaşar ve sosis bulunduğunuz ildeki PINAR distribütöründen gelmektedir,

--BAYİ İLE MARKA ARASINDAKİ MESAFE NE KADAR OLMALIDIR ? 

Mesafe sınırı yoktur. Türkiyenin 81 iline teslimat sağlanabiliyor. 

 

--ÜRÜNLERİN ÖMRÜ KAÇ GÜN OLABİLİYOR ? 

Waffle ve kumpir malzemelerimiz, konserveler ve kovalar açılmadığı takdirde 1 yıl, açıldıktan sonra ise 2 ay dayanıklılık süresi vardır.

--ÜRÜNÜN YANINDA EKSTRA ÜRÜN SATILABİLİR Mİ ? 

Sakatat ve alkol satışı dışında herhangi bir sınırlamamız yoktur. 

--KAR MARJI NE KADAR ? 


Bayilerimizde satılan kumpir ve waffle ürünleri %75 oranında kâr marjı ile satılmaktadır.

--MENÜDEKİ FİYATLARDA DEĞİŞİKLİK YAPABİLİR MİYİZ ?

Bulunduğunuz bölgedeki serbest piyasa koşullarına bağlı olarak fiyatlarda değişiklik yapabilirsiniz.

 

--DEVİR YAPABİLİR MİYİZ ?

Devir bedeli üzerinden %15 markaya komisyon ödendiği taktirde devir işlemi gerçekleştirilebilir.

 

--KAPATMAMIZ DURUMUNDA HERHANGİ BİR TAZMİNAT VEYA CAZAİ BEDEL VARMI ?

İşletmeyi kapatmanız durumunda hiçbirşekilde tazminat veya cezai bedel uygulanmamaktadır.

 

--AÇILIŞ
Franchise sözleşmemiz imzalandıktan sonra ortalama 30 iş günü içerisinde dükkanın açılış hazırlığı tamamlanmış olup operasyon ekibi tarafından kontrol edilip açılmaya hazır olan dükkan, destek ekibi ile beraber satışa başlar.

 

--SORULARINIZ
Detaylı bilgi için 0(216)5990767 numaralı telefondan Franchise Departmanını arayabilirsiniz.

Markamıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla.

 

BAYİLİK KAMPANYAMIZIN İÇERİĞİ

BAYİLİK VE DEMİRBAŞLARIN BEDELİ: 65,000TL + KDV

ROYALTY BEDELİ: 1000TL + KDV

•Pimak marka 4 Çekmeceli elektirikli 220W kumpir fırını

•El Yapımı Waffle makinası

•Soğutmalı Waffle Dolabı

•Soğutmalı Kumpir Meze Dolabı

•Dondurma Dolabı

•Hamur Mikseri

•6 Ahşap Masa

12 Nubuk Kumaş Sandalye

•Kahve Makinası

•Çay Kazanı

•Katı Meyve Sıkacağı

•Portakal Sıkacağı

•Işıklı Dükkan Tabelanız

•Logolu Personel Kıyafetleri

•Restoran Pos Programı

•Gerekli Tüm Küçük Ekipmanlar

•Apple Store – Android Uygulamalar Ve Sipariş Sistemi

•Ücretsiz Personel Eğitimi

•Ücretsiz Mimari Danışmanlık

•Ücretsiz Mimari Projelendirme

 

 

YURTDIŞI BAYİLİK TALEPLERİNİZ İÇİN İLETİŞİM

+49 173 3439613

KENAN GEZER

EUROPE FRANCHİSE MANAGER

 

 


Menülerimiz