Yaklaşık 30 yıldır faaliyetlerine devam eden ve Türkiye’de ilk açılan kumpirci olma özelliği taşıyan Tarihi Ortaköy Kumpircisi, Burç Mahallesi Kışla caddesi No: 10’da Burdur şubesiyle hizmete girdi.

Tarihi Ortaköy Kumpircisi markasını tanıyalım

Tarihi Ortaköy Kumpircisi, Türkiye’de ilk açılan kumpirciydi. 1991’den beri Ortaköy’de tek şubeydi. Hacı Melik Güzelaydın, Beşiktaş Ortaköy’de açtığı bu restoranla Türk halkını kumpirle tanıştırmıştı.Şuan yaklaşık 35 şubeye ulaşan Tarihi Ortaköy Kumpircisi lezzetleriyle adından söz ettirmeye devam ediyor. 2014 yılının başlarında Melih KIYMAZ’ın firmaya dahil olması ile Tarihi Ortaköy Kumpircisi, reklam yönetimi, Ar-ge, mimari tasarım, gastronomi, konsept ve inovasyon gibi konulara ağırlık vererek, 2015 yılında ulusal bir restoran zinciri haline gelmiştir. Kumpiri kendi özel formülüyle hazırlayan Tarihi Ortaköy Kumpircisi bu lezzetle tüm Türkiye’yi ve Dünyayı tanıştırmayı hedeflemektedir. Her şubesinde tamamen hijyenik şartlar altında kumpir satışı yapan Tarihi Ortaköy Kumpircisi kalitesini ISO 9001 (Kalite Yönetim Sistemi ) ve ISO 22000 ( Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ) ile kanıtlamıştır. Alanında uzman kadrosu, dinamik yapısı ve kazandıran franchise ortaklıkları ile 2015 yılında kurumsallaşmasını tamamlayan Tarihi Ortaköy Kumpircisi, hızla büyümeye devam ediyor.

Kumpir ve Waffle bir arada

Tarihi Ortaköy Kumpircisini verdiği üzere kumpirin yanı sıra waffle lezzetinden de adından söz ettiriyor.Kendine has formül ve dokunuşlarla hem kumpir hemde waffle lezzetini tek bir mekanda bulabileceğiz bir mekan. Tarihi Ortaköy Kumpircisini lezzetleri arasında, kumpir, waffle, ara sıcaklar, soğuk ve sıcak içecekler,dondurma kahvaltı, kahveler ve milkshake gibi lezzetleri Burç Mahallesi Kışla caddesindeki yeni adresinde bulabilirsiniz.

Tarihi Ortaköy Kumpircisinin Kumpir farkı nedir?

Tarihi Ortaköy Kumpircisinin Türkiye’de ilk açılan kumpirci olma özelliği taşımasının yanı sıra kumpirin standartlarının dışında Duble seçenekleri ile ve pastırma, füme et, somon füme, karides, ton balığı, dana roastbeef, parmesan peyniri gibi seçeneklerledeki kumpirler yoğun olarak talep görmektedir.

KAYNAK BurdurWeb